מה זה דפוס דיגיטלי?

דפוס דיגיטלי הוא סוג הדפסה חדשני שהתפתח בשנים האחרונות. זוהי שיטת הדפסה ישירה, כלומר מכונת דפוס דיגיטלית מסוגלת להפיק את ההדפסה ישירות מפקודה של המחשב הקורא את הקובץ הגרפי אל הנייר, ללא צורך בשלבי ביניים כמו הקרנת לוחות, סט אפ מכונה וכו'. בהדפסה הדיגיטלית לרוב אין הבדל בין הדפסה בצבע אחד או בהדפסה צבעונית, כל העבודות המודפסות הן מודפסות בצבע מלא. בשיטת הדפסה זו משלמים לפי פעימה - כלומר לפי כל דף שמודפס. בין אם תדפיסו עשרות או מאות עותקים - העלות לכל דף תהיה כמעט זהה (וזאת לעומת דפוס אופסט שבה אחרי יצירת הלוחות והסט אפ הרצה של עותקים נוספים כרוכה בעלות נמוכה מאוד). ההדפסה הדיגיטלית משתלמת ביותר בהדפסה של כמויות קטנות, החל מהדפסת עותקים בודדים ועד למספר מאות עותקים. בהדפסה של כמויות גדולות יותר כדאי לפנות לדפוס אופסט, כי אז מחיר ההדפסה באופסט הופך להיות משתלם יותר.

בהדפסה הדיגיטלית יש יתרון בולט מאוד - מאחר ואין צורך בכל שלבי הקדם דפוס, ניתן לייצר את עבודת הדפוס באופן מיידי, לרוב הלקוח יוכל להגיע עם הקובץ הגרפי שלו ולקבל את עבודת הדפוס המוכנה בפרק זמן קצר מאוד - בין מס' דקות למס' שעות, תלוי בכמות ההדפסה ובדרישות החיתוך, ולכן הדפוס הדיגיטלי מושלם להדפסה של עבודות בהולות ומתאימה לקצב החיים המהיר של עולם העסקים בו לעיתים קרובות נדרשת עבודה זריזה ודחופה.

בבית הדפוס אילוז פרינט, בנוסף למכונת האופסט, תמצאו מכונה דיגיטלית מתקדמת המסוגלת להדפיס על דפים עד גודל A3, ובמגוון סוגי נייר. כך שלא משנה איזו עבודה אתם מחפשים להדפיס - קטנה או גדולה - אנו בדפוס אילוז פרינט מסוגלים להתאים את העבודה לסוג ההדפסה המשתלם ביותר עבורכם, ולתת לכם את השירות הטוב ביותר, במחיר הזול ביותר.

יש לך שאלות? פנה אלינו ונשמח לעזור!


SozWeb ~ תכנון | עיצוב | בנייה | קידום אתרים ~ 050-723-7230