רעיונות לעיצוב פלייר שעובד

פליירים הם אמצעי הפרסום הזול והזמין ביותר, שמתאים לכל עסק. בית דפוס כבר מצאתם - דפוס אילוז פרינט מציע הדפסת פליירים במהירות ובמחירים שלא תמצאו בשום מקום אחר. אך בטרם שליחת הקובץ להדפסה תחילה יש לגשת למלאכת העיצוב. העיצוב הגרפי של הפליירים חשוב מאוד להצלחתם. בטרם תיגשו לעבודה עם גרפיקאי, תקראו כמה טיפים ורעיונות שיהפכו את הפלייר שלכם למוצלח במיוחד ולטלפונים לזרום במקום שהפליירים שלכם יגיעו לפח האשפה מבלי הלקוח העיף בו מבט:

● שלבו בעיצוב הפלייר תמונה או אלמנט גרפי בולט אחר. העין האנושית מורגלת לקלוט קודם כל אובייקטים ויזואלים כמו איורים ותמונות, לפני טקסטים. הכותרת של הפלייר תופיע לצד התמונה (כי זה הדבר הבא שהעין תקלוט) ואמורה להיות קצרה, תמציתית ומסקרנת, על מנת לגרום ללקוח להמשיך ולקרוא את הטקסט הקטן. גם בשאר הטקסטים הקפילו לא להגזים בכמות הכיתוב, פלייר עמוס בטקסטים יעייף את הלקוח שלא יטרח לקרוא את כולו. רשמו רק את מה שהכרחי, מה שמייצד את העסק שלכם ומבדיל אותו מאחרים. הקפידו שפרטי יצירת הקשר יופיעו באופן ברור והשלקוח לא יצטרך "לחפש" איך משיגים אותכם.

● שילוב קופון מבצע: כדי לשלוח קופון מבצע לא חיייבים לעשות קווי פרפורציה לתלישה ולא להשקיע כספים נוספים - פשוט בקשו מהגרפיקאי ליצור בחלק מהפלייר תיבות מרובעות או עם פינות מעוגלות, בעלות קווי מתאר מקווקוים וציור קטן של מספריים, הדבר ימחיש ללקוח שיש פה קופון ששווה לגזור ולשמור. על גבי הקופון הציעו הנחה כלשהי, מתנה או הטבה שהלקוח יקבל בעת רכישה או הזמנה אצלכם. שימו לב דרך לזרז את הטלפונים היא לרשום תאריך פקיעת תוקף על גבי הקופון. כמו כן לא לשכוח לרשום ט.ל.ח. וכי ההנהלה רשאית להפסיק את מחירי המבצע בכל עת, המשפט הזה ישמור עליכם משפטית מכל טעות שלא תהיה בהדפסת הקופון.

● דרך נוספת לגרום ללקוח שלכם לגרום ללקוח לעיין בפלייר שלכם ולהכניס אותו לביתו היא יצירת פלייר עם חור לתלייה על ידית הדלת (פלייר כזה מכונה "תלי-דלת"), ובמקום להפיצו בתיבות הדואר כמו שאר הפליירים, להפיצו על גבי דלתות הבתים. פעולה זו מכריחה את הלקוח לתפוס את הפלייר בידו ולהכניס אותו לביתו. בדרך, הוא יציץ בכיתוב ואם מה שאתם מציעים שם יהיה רלוונטי עבורו סביר להניח שהרווחתם לקוח חדש! פלייר תלי דלת הוא פלייר מוארך, לרוב בגודל 10/27 (חצי A4 לאורף) או בגודל 14/40 (חצי A3 לאורך), כאשר חור העיגול יהיה לרוב בקוטר של 6 או 8 ס"מ, וימוקם בחלק העליון של הפלייר. את החוב מבצעים באמצעות דפיקת שטאנץ - צרו איתנו קשר לבירור עלויות דפיקת השטאנץ עבור כמות הפליירים הרצויה.

● הזמינו פליירים מאורכים ומקופלים, כאשר הקיפול יוצר מעין לשונית שתצא החוצה מתוך תיבת הדואר ותסקרן את הלקוח. על הלשונית הדפיסו כיתוב מסקרן שיגרום לו להתעניין בשאר הכיתוב. מומלץ לפנות אל הלקוח באופן ישיר ואישי, או ע"י שאילת שאלה (למשל "האם אתה מוכן לחורף?").

סיימתם לעצב? מצויין! שלחו אלינו את הקובץ הגרפי וקבלו את הפליירים שלכם במהירות ובמחיר שלא תמצאו בשום בית דפוס אחר. בהצלחה!

יש לך שאלות? פנה אלינו ונשמח לעזור!


SozWeb ~ תכנון | עיצוב | בנייה | קידום אתרים ~ 050-723-7230